Warsztat Samochodowy,
Wulkanizacja Kraków,
Prostowanie felg

Trans-Gum Dobry serwis w Krakowie

Warsztat samochodowy zaprasza wszystkich kierowców i właścicieli pojazdów do skorzystania z fachowych usług. W obu warsztatach znajdą Państwo bogatą ofertę i mobilny serwis klimatyzacji. Kraków i woj. małopolskie to główny obszar pracy warsztatu samochodowego.

Znajdź warsztat dla siebie!

Warsztat Samochodowy ul. Dobrego Pasterza 116, Kraków

Warsztat samochodowy poleca usługi: opony, wulkanizacja, prostowanie felg, klimatyzacja samochodowa, wymiana oleji, tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe, taśmy przenośnikowe, samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, autobusy, sprzęt budowlany, rolniczy.

Warsztat Samochodowy z ul. Prandoty 6-8, przeniesiony został do głównej siedziby ul. Dobrego Pasterza 116, Kraków

Warsztat samochodowy oferuje: opony, wulkanizacja, prostowanie felg, klimatyzacja (autobusy, sprzęt budowlany i rolniczy), serwis wyjazdowy, hamulce, szybkie naprawy, paski rozrządu, sprzęgła, oleje, amortyzatory.

Mobilny Serwis Klimatyzacji, Kraków

Dojazd odbywa się w sposób szybki i profesjonalny. Najwyższa jakość wykonanej usługi to coś co nas wyróżnia i jednocześnie motywuje do dalszej pracy i ciągłego rozwijania się.

Telefon: +48 695 450 884, +48 602 108 879

Warsztat samochodowy w Krakowie

Nasz warsztat samochodowy dba o jakość napraw oraz uczciwe doradztwo. Wulkanizacja zapewnia szeroki zakres napraw i nowych opon. Prostowanie felg wykonywane jest tylko przez wyszkolone osoby, gdyż warsztat samochodowy TransGum to profesjonany partner.