Serwis klimatyzacji,
Warsztat Samochodowy,
Wulkanizacja Kraków,

Serwis klimatyzacji samochodowej Kraków

Serwis klimatyzacji samochodowej Kraków

Obsługa Klimatyzacji Kraków

Jedną z usług, która wyróżnia naszą firmę jest przede wszystkim klimatyzacja samochodowa. Kraków jest miastem, które wciąż się rozwija, a my razem z nim. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i staramy się z zaangażowaniem oraz pozytywnym podejściem wykonywać swoją pracę.

Serwis klimatyzacji samochodowej Kraków

Klimatyzacja pojazdowa

Od lat zajmujemy się serwisowaniem klimatyzacji w samochodach osobowych, dostawczych, autobusach, sprzęcie budowlanym (koparki, spychacze, walce, dźwigi), rolniczym (np. kombajny). Nasza firma profesjonalnie podchodzi do swojej pracy i sprawdza się w każdej- nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji.

Mobilny serwis klimatyzacji

Klimatyzacja samochodowa, którą oferujemy jest najlepsza i z pewnością godna polecenia. Potrafimy dostosować się do klienta oraz wysłuchać go, aby móc sprostać wszystkim oczekiwaniom. Profesjonalizm i zaangażowanie to nasze drugie imię. Firma Trans Gum i klimatyzacja samochodowa, którą oferujemy jest doskonałym wyborem i gwarancją na wiele lat. Jesteśmy fachowcami, a nasz serwis wyjazdowy - obsluga u klienta (tel. 695450884) to gwarancja zadowolenia u nawet najbardziej wymagających klientów.

Pełny serwis klimatyzacji już od 79zł.
Kontrola działania klimatyzacji w naszych serwisach - gratis.

Diagnoza zużycia felg

Dojazd odbywa się w sposób szybki i profesjonalny. Najwyższa jakość wykonanej usługi to coś co nas wyróżnia i jednocześnie motywuje do dalszej pracy i ciągłego rozwijania się. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie. Wykonujemy między innymi: napełnianie układów, diagnozę usterek, sprawdzenie szczelności układu, naprawy sprężarek, dorabianie przewodów klimatyzacji, dezynfekcję parowników, dezynfekcję wnętrz pojazdów, spawanie chłodnic, spawanie przewodów. Serwisujemy również stare układy klimatyzacji (np. na czynnik R12) - stosujemy dozwolone zamienniki.

Klimatyzatory Dachowe - Sprawdź >>
Klimatyzatory Autobusowe - Sprawdź >>