Warsztat Samochodowy,
Wulkanizacja Kraków,
Naprawy samochodów

Prostowanie Felg Kraków

Prostowanie Felg Kraków

Felgi Aluminiowe oraz stalowe

Prostowanie felg w Krakowie to zajęcie dla warsztatu samochodowego TransGum. Nasz profesjonalny warsztat samochodowy przygotowany jest, aby prostowanie felg przebiegło sprawnie i z zachowaniem bezpieczeństwa. Wykwalifikowany personel i pozytywne opinie, to gwarancja, że prostowanie felg w warsztacie TransGum Kraków, to najlepszy wybór. Oferta obejmuje prostowanie felg aluminiowych i stalowych. Kraków to główne miasto usług naszego warsztatu samochodowego, do których zapraszamy klientów z całej Polski.

Prostowanie Felg Kraków

Zadbaj o Felgi w Samochodzie

Felgi wraz z oponami w samochodzie to jedyny element, który dotyka asfaltu. Niezwykle ważny jest stan opon i felg. Dlatego w przypadku wykrycia uszkodzenia, zapraszamy do naszego warsztatu samochodowego. Prostowanie felg przebiega sprawnie i nie kosztuje wiele. Właściwe prostowanie felg to lepszy komfort podczas jazdy i pewne prowadzenie. Kraków to główna siedziba naszej firmy, gdzie dostępne są dwa warsztaty samochodowe.

Felgi najlepszej jakości

Felgi w samochodzie służą do wentylowania elementów układu hamulcowego. Proponowane felgi w Krakowie przez nasz warsztat są wysokiej jakości, a mechanicy rzetelnie doradzą najlepszy wybór. Codziennie prostujemy felgi, dlatego doskonale doradzamy, które warto wybrać, biorąc pod uwagę ich trwałość i późniejszą eksploatację. Felgi, które są naprawiane przez naszą firmę idealnie nadają się do dalszego użytkowania. Przywracamy je do stanu pierwotnego w sposób profesjonalny i rzeczowy. W warsztacie samochodowym TransGum dbamy, aby klient wyszedł z naszego serwisu zadowolony i usatysfakcjonowany.

Diagnoza zużycia felg

Warsztat samochodowy TransGum ocenia stan felgi, skalę nierówności, wykrzywania, a następnie proponuję prostowanie felg. Nasi mechanicy to serwisanci z doświadczeniem w branży, dlatego dajemy gwarancję na prostowanie felg.