Warsztat Samochodowy,
Wulkanizacja Kraków,
Naprawy samochodów

Opony Kraków

Opony samochodowe Kraków, opony motocyklowe Kraków

Dostępne Opony

W ofercie posiadamy opony renomowanych firm, między innymi: opony marki Michelin, opony marki Kleber,opony marki BFGoodrich, opony marki Pirelli, opony Dębica,opony Kormoran itp. Tanie opony tylko u nas. Na stanie posiadamy stale kilka tysięcy opon. Naprawy i obsługę wykonuje doświadczony i wykwalifikowany personel.

Opony samochodowe Kraków, opony motocyklowe Kraków

Opony Motocyklowe

W ofercie znajdą Państwo opony do motocykla oraz skutera, czołowych producentów: Metzeler, Michelin, Mitas, Pirelli, Continental, Dunlop.

Opony Kraków

Firma Trans Gum przede wszystkim profesjonalnie i z zaangażowaniem dostarcza produkty klientom. To czym możemy się poszczycić to świetnej jakości opony samochodowe i motocyklowe - miasto gdzie prowadzimy naszą działalność. Dajemy gwarancję i zapewniamy profesjonalną obsługę, która doskonale zna się na pracy, którą wykonuje. Oferta jest ciekawa i interesująca – tanie opony Kraków, od najbardziej renomowanych firm. Nasze ceny są konkurencyjne, a opony niezawodne na lata. Firma zajmuje się doradztwem i pomocą przy wyborze odpowiedniego ogumienia, a miasto w którym działamy to Kraków. Opony, które polecamy są najlepsze i dostarczają wiele satysfakcji z jazdy samochodem.

Wulkanizacja Kraków

W serwisie mamy kompleks usług, a fachowcy starannie i z wielką precyzją spełniają oczekiwania klientów. Dodatkowym atutem jest przechowalnia opon, która doskonale spełnia swoją rolę. U nas wykonanie usługi jest najlepsze, najszybsze i najtańsze. Tanie opony Kraków plus wykwalifikowana kadra i satysfakcjonująca jakość to nasz atut. Opona to zewnętrzna część koła, która jest nakładana na obręcz i wypełniana powietrzem. Zapewnia amortyzację pojazdu, kontaktuje się z podłożem, zapewnia hamowanie i umożliwia skręt, dlatego też jej jakość musi być najlepsza co sprawi, że będziemy czuli się bezpiecznie. Nasza kadra służy pomocą w zakresie wyboru najodpowiedniejszej opony dostosowanej do danego modelu samochodu oraz starannie i z pełnym zaangażowaniem wykonuje wszystkie usługi. Firma dokłada wszelkich starań, aby klienci byli zadowoleni i wciąż do nas wracali.