Warsztat Samochodowy,
Wulkanizacja Kraków,
Naprawy samochodów

Warsztat Samochodowy Kraków - Trans-Gum

Informacje

serwis samochodowy kraków

Trans Gum to warsztat, która zajmuje się profesjonalnym serwisowaniem samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych.

Warsztat samochodowy zajmuje się również sprzedażą i naprawą opon oraz ogumienia przemysłowego do koparek, ładowarek i wózków widłowych. Kolejnym elementem wyróżniającym firmę jest ogumienie. To na co zwracamy uwagę to przede wszystkim jakość opony. Kraków jest miastem, w którym firma działa, wciąż się rozwija i zapewnia tak kompleksowe usługi.

Tanie opony Kraków z gwarancją jakości to atut firmy. Są tutaj najlepsze marki w rozsądnych cenach takie jak: Michelin, Kleber, BFGoodrich, Pirelli, Dębica, Kormoran itd. Sprzedajemy, wymieniamy i naprawiamy ogumienie do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, autobusów i sprzętu rolniczego czy też budowlanego. W ofercie znajduje się również prostowanie felg.

Kraków, okolice jak i również klienci z całej Polski w razie potrzeby są profesjonalnie obsłużeni. Wykwalifikowany personel perfekcyjnie działa i gwarantuje sto procent satysfakcji na usługę oraz przyjemną i miłą atmosferę podczas wykonywanej pracy. Naprawiamy i kleimy również taśmy transporterowe na zimno- materiały Tip- Top, gdzie jest możliwość obsługi klienta w terenie. Doważamy również koła na samochodzie jeśli np. mimo wyważenia kół dalej odczuwalne są wibracje. Firma nastawiona jest przede wszystkim na jakość usługi i zadowolenie klienta, które jest oczywiście najważniejsze.

Należy podkreślić, że Trans Gum zajmuje się również montowaniem i serwisowaniem klimatyzatorów stacjonarnych. Oferta i dotycząca jej klimatyzacja samochodowa Kraków z pewnością może się poszczycić. Posiadamy klimatyzatory różnych firm, które nigdy nie zawodzą. Nasza firma jest jedną z nielicznych, które doskonale znają się na wykonywanej pracy.

Jeśli chodzi o świetne opony, idealne jakościowo felgi, doskonałą klimatyzację oraz szybki i sprawny serwis samochodowy napędzany przez profesjonalną ekipę to nasza firma stoi otworem przed najbardziej wymagającymi klientami. Jesteśmy specjalistami, którzy cenią klienta oraz swoją pracę. Trans Gum wciąż się rozwija i wychodzi naprzeciw wszystkim oczekiwaniom. Jakość naszych usług jak i precyzja, zaangażowanie i profesjonalne podejście to coś co nas wyróżnia spośród innych firm.

Warsztat samochodowy Trans-Gum zajmuje się również sprzedażą i naprawą opon oraz ogumienia przemysłowego do koparek, ładowarek i wózków widłowych. Kolejnym elementem wyróżniającym firmę jest ogumienie. To na co zwracamy uwagę to przede wszystkim jakość opony. Kraków jest miastem, w którym firma działa, wciąż się rozwija i zapewnia tak kompleksowe usługi. Tanie opony Kraków z gwarancją jakości to atut firmy. Są tutaj najlepsze marki w rozsądnych cenach takie jak: Michelin, Kleber, BFGoodrich, Pirelli, Dębica, Kormoran itd.

Sprzedajemy, wymieniamy i naprawiamy ogumienie do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, autobusów i sprzętu rolniczego czy też budowlanego.

Atuty Serwisu w Krakowie

Warsztat samochodowy z prestiżem.

serwis samochodowy kraków

Doświadczenie

Od 11 lat warsztat Trans-Gum służy Państwu serwisem samochodowym w Krakowie.

serwis samochodowy kraków

Miła Obsługa

Nie zależnie od pory roku i godziny, w Trans-Gum panuje zawsze miła atmosfera.

serwis samochodowy kraków

Bogata Oferta Usług

Od 11 lat warsztat Trans-Gum powiększa swoją ofertę, aby zapewnić kompleksową obsługę.

serwis samochodowy kraków

Wykalifikowani Mechanicy

Twój obecny mechanik rozkłada ręce, odwiedź Trans-Gum i sprawdź profesjonalistów.